Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.

pri triedení dreva platí čo hrča to dizajn a každá parketa je original.

Triedenie dreva

Každá podlaha aj keď je vyrobená z dubu môže byť výnimočná svojim opracovaním a štruktúrou dreva. V Smart kolekcii ponúkame 2 základne  triedenia pre naše parkety : Select a Rustic

 

  Drevo je prírodný materiál s prirodzenými rozdielmi vo farbách a štruktúre, prirodzene reaguje i na vonkajšie vplyvy (napr. svetlo). Z uvedeného dôvodu môže dochádzať k odlišnostiam napr. vo farbe dreva, či jeho štruktúre.

 Triedenie

Select  V tomto triedení je vyberané kvalitné drevo s rovnomerným vzhľadom, ako aj vyváženou a prirodzenou hrou farieb. Obsahuje len ojedinele vrastené ihlové  očká ,hrčky . Zrkadlové lamely podporujú živosť prírodného materialu.

 

                                                                                       

 

 

                                                                                                                 
  RUSTIC   zaujímavá, silná hra štruktúr a farieb podtrhuje markantný charakter podlahovej plochy. Jemné vlásočnicové povrchové trhlinky a praskliny, tmavé jadro ako aj markantné hrče dotvárajú silný výraz obrazu podlahy. Vypadnuté hrče a praskliny sú odborne vyspravené tmelom, niektoré len čiastočne .